64% wsparcia

Tatiana

Kołomyja na Ukrainie

Opis ucznia:

Jej pradziadkowie byli Polakami. Babcia przeżyła obóz koncentracyjny w Austrii, w Oberau. Po wyzwoleniu wróciła do domu, jednak w wyniku przesunięcia granic jej rodzinna ziemia znalazła się poza granicami Polski. Dziadkowie Tatiany wiele opowiadali jej o Polsce. Jak sama mówi: „Mam korzenie polskie. Rodzice zawsze chcieli, bym nigdy o tym nie zapomniała. Gdy dowiedziałam się o tej szkole, długo się nie zastanawiałam”.

Tatiana uwielbia sztukę, kocha czytać książki i oglądać filmy. Śpiewa w szkolnej scholii. Jest też dziennikarką gazety naszego Liceum, co sprawia jej największą przyjemność. Chce zdobyć dobre wykształcenie. Myśli o pójściu na studia dziennikarskie lub na filologię. Jest niezwykle kreatywna i chciałaby móc wykorzystywać to w swojej przyszłej pracy. Marzy także o tym, by pozostać w Polsce i w przyszłości pomóc przeprowadzić się tu całej swojej rodzinie.

Tatianą opiekują się Pan Tomasz i Pan Wojciech i Pan Mirosław zapewniając 640 zł wsparcia. Do pełnego Mecenatu 360 brakuje zł.

ZOSTAŃ MECENASEM TATIANY
Możesz to zrobić poprzez poniższy formularz wpłat lub wpłacając bezpośrednio na konto:
NR KONTA: 86 1240 6175 1111 0010 4598 7860
Tytuł przelewu: Mecenat – Tatiana, Kołomyja

Zostań mecenasem tego ucznia!

I dokonaj pierwszej wpłaty

Wybierz rodzaj mecenatu:

Dane kontaktowe:

* pola są wymagane.