44% wsparcia

Anna

Gurdżaani w Gruzji

Opis ucznia:

Pradziadek Ani walczył w powstaniu listopadowym. Po jego upadku wraz z kilkoma innymi żołnierzami uciekł przed represjami na tereny dzisiejszej Gruzji. Tam zamieszkał i założył rodzinę. Nigdy nie było mu dane wrócić do domu. Mimo odzyskania przez Polskę niepodległości, a także późniejszych wydarzeń, rodzina Ani wciąż mieszka w Gruzji.

Anię samotnie wychowuje mama. Jej tata zmarł, gdy miała 9 lat. Od tego czasu muszą radzić sobie we dwie. Ania z czułością i dumą mówi o mamie: „jest doskonałą, silną i pewną siebie kobietą”. To za nią najbardziej tęskni w Polsce. Ale przyjechała do Warszawy, by tu się uczyć i zdobyć dobre wykształcenie. By wrócić do swoich korzeni.

Ania kocha czytać książki, szczególnie historyczne i uwielbia uczyć się języka angielskiego. Jedną z jej pasji jest również moda. Jej skrytym marzeniem jest bycie menadżerem w branży modowej. Chciałaby skończyć szkołę z dobrym wynikiem, by później móc studiować na uniwersytecie. Przede wszystkim jednak pragnie, by jej mama dobrze się czuła i by była z niej dumna.

Anną opiekuje się Pani Małgorzata, Pan Tomasz oraz firma „Mati” Krzysztof Nowak, zapewniając wsparcie w wysokości 720 złotych. Do pełnego mecenatu brakuje 280 złotych.

ZOSTAŃ MECENASEM ANNY
Możesz to zrobić poprzez poniższy formularz wpłat lub wpłacając bezpośrednio na konto:
NR KONTA: 86 1240 6175 1111 0010 4598 7860
Tytuł przelewu: Mecenat – Ania, Gurdżaani

Zostań mecenasem tego ucznia!

I dokonaj pierwszej wpłaty

Wybierz rodzaj mecenatu:

Dane kontaktowe:

* pola są wymagane.