38% wsparcia

Anna

Gurdżaani w Gruzji

Opis ucznia:

Pradziadek Ani walczył w powstaniu listopadowym. Po jego upadku wraz z kilkoma innymi żołnierzami uciekł przed represjami na tereny dzisiejszej Gruzji. Tam zamieszkał i założył rodzinę. Nigdy nie było mu dane wrócić do domu. Mimo odzyskania przez Polskę niepodległości, a także późniejszych wydarzeń, rodzina Ani wciąż mieszka w Gruzji.

Anię samotnie wychowuje mama. Jej tata zmarł, gdy miała 9 lat. Od tego czasu muszą radzić sobie we dwie. Ania z czułością i dumą mówi o mamie: „jest doskonałą, silną i pewną siebie kobietą”. To za nią najbardziej tęskni w Polsce. Ale przyjechała do Warszawy, by tu się uczyć i zdobyć dobre wykształcenie. By wrócić do swoich korzeni.

Ania kocha czytać książki, szczególnie historyczne i uwielbia uczyć się języka angielskiego. Jedną z jej pasji jest również moda. Jej skrytym marzeniem jest bycie menadżerem w branży modowej. Chciałaby skończyć szkołę z dobrym wynikiem, by później móc studiować na uniwersytecie. Przede wszystkim jednak pragnie, by jej mama dobrze się czuła i by była z niej dumna.

Anną opiekuje się Pan Wojciech zapewniając 140 zł wsparcia. Do pełnego Mecenatu brakuje 860 zł.

ZOSTAŃ MECENASEM ANNY
Możesz to zrobić poprzez poniższy formularz wpłat lub wpłacając bezpośrednio na konto:
NR KONTA: 86 1240 6175 1111 0010 4598 7860
Tytuł przelewu: Mecenat – Ania, Gurdżaani

Zostań mecenasem tego ucznia!

I dokonaj pierwszej wpłaty

Wybierz rodzaj mecenatu:

Dane kontaktowe:

* pola są wymagane.