34% wsparcia

Anna

Gurdżaani w Gruzji

Opis ucznia:

Mój pradziadek walczył w powstaniu listopadowym. Po jego upadku, wraz z kilkoma innymi żołnierzami uciekł przed represjami na tereny dzisiejszej Gruzji. Tam zamieszkał i założył rodzinę. Nigdy nie było mu dane wrócić do domu. Mimo odzyskania przez Polskę niepodległości, a także późniejszych wydarzeń, moja rodzina wciąż mieszka w Gruzji.

Samotnie wychowuje mnie mama. Mój tata zmarł, gdy miałam 9 lat. Od tego czasu musimy radzić sobie we dwie. Moja mama jest doskonałą, silną i pewną siebie kobietą. To za nią najbardziej tęsknię w Polsce. Ale przyjechałam do Warszawy, by tu się uczyć i zdobyć dobre wykształcenie. By wrócić do swoich korzeni.

Kocham czytać książki, szczególnie historyczne i uwielbiam uczyć się języka angielskiego. Jedną z moich pasji jest również moda. Moim skrytym marzeniem jest bycie menadżerem w branży modowej. Chciałabym skończyć szkołę z dobrym wynikiem, by później móc studiować na uniwersytecie. Przede wszystkim jednak pragnę, by moja mama dobrze się czuła i by była ze mnie dumna.

Anną opiekuje się firma „Mati” Krzysztof Nowak oraz Pan Tadeusz, zapewniając wsparcie w wysokości 340 złotych. Do pełnego mecenatu brakuje 660 złotych.

ZOSTAŃ MECENASEM ANNY
Możesz to zrobić poprzez poniższy formularz wpłat lub wpłacając bezpośrednio na konto:
NR KONTA: 86 1240 6175 1111 0010 4598 7860
Tytuł przelewu: Mecenat – Ania, Gurdżaani

Zostań mecenasem tego ucznia!

I dokonaj pierwszej wpłaty

Wybierz rodzaj mecenatu:

Dane kontaktowe:

* pola są wymagane.