100% wsparcia

Anastazja

Lwów na Ukrainie

Opis ucznia:

Jej przodkowie byli Polakami i mieszkali niegdyś pod Lwowem. W rodzinie Anastazji zawsze podtrzymywano wszystkie polskie tradycje i obyczaje. Jej prababcia Nadia często przed snem opowiadała jej o historii Polski. Nauczyła ją też wielu polskich piosenek i wierszy. Do dziś rodzina Anastazji kontynuuje to, co przekazali im ich przodkowie. Obchodzą wszystkie polskie święta państwowe, kultywują tradycje i zwyczaje. Dlatego Anastazja już od dzieciństwa marzyła, by zamieszkać w Polsce, w kraju tak ukochanym przez jej przodków.

Jest pilną uczennicą i osiąga bardzo dobre wyniki w nauce. Ma też wybitne uzdolnienia artystyczne – uwielbia taniec i muzykę. Zdobywa nagrody w konkursach recytatorskich. Pięknie czyta i interpretuje poezję, odznaczając się dużą wrażliwością poetycką. W wolnym czasie najbardziej lubi czytać i uprawiać karate.

Anastazja w przyszłości chce studiować na uczelni medycznej i zostać lekarzem. Od dzieciństwa lubi pomagać chorym ludziom oraz opiekować się nimi, poświęcając im swój wolny czas.

Anastazją opiekują się Pan Krzysztof, Pan Jakub, Pan Krzysztof oraz Pan Władysław zapewniając pełny Mecenat.