44% wsparcia

Alina

Żytomierz na Ukrainie

Opis ucznia:

Cała jej rodzina od strony matki to Polacy. Najwięcej o Polsce opowiadał Alinie dziadek. Dużo mówił o trudnym losie swoich rodaków przed, w trakcie i po wojnie. Jej dziadek jako dziecko został deportowany do obwodu ługańskiego. Od małego bardzo ciężko pracował fizycznie, zresztą podobnie jak babcia. Jej rodzina zawsze była dumna ze swojego pochodzenia i nigdy się go nie wyrzekli.

Alina już wcześniej postanowiła uczyć się języka polskiego. Chce związać swoją przyszłość z Polską i wrócić do ojczyzny przodków. Jak sama mówi „marzy o tym od 13 lat”.

Jej ulubionymi przedmiotami są biologia i chemia. Fascynuje ją przeprowadzanie badań i zdobywanie nowej wiedzy z tego zakresu. Chciałaby studiować na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, zostać lekarzem i w przyszłości otworzyć własną klinikę bądź gabinet. Jej mama również chciała zostać lekarzem, ale nie udało się zrealizować tych planów, ponieważ miała duże problemy zdrowotne.

Oprócz tego Alina ma masę innych zainteresowań. Lubi czytać, oglądać filmy, gotować, śpiewać i tańczyć. Uwielbia także podróże.

Aliną opiekują się Pani Małgorzata i Pan Wiktor zapewniając 440 zł wsparcia. Do pełnego Mecenatu brakuje 560 zł.

 

ZOSTAŃ MECENASEM ALINY
Możesz to zrobić poprzez poniższy formularz wpłat lub wpłacając bezpośrednio na konto:
NR KONTA: 86 1240 6175 1111 0010 4598 7860
Tytuł przelewu: Mecenat – Alina, Żytomierz

Zostań mecenasem tego ucznia!

I dokonaj pierwszej wpłaty

Wybierz rodzaj mecenatu:

Dane kontaktowe:

* pola są wymagane.