79% wsparcia

Tatiana

Kokczetaw w Kazachstanie

Opis ucznia:

Moi przodkowie zostali zesłani do Kazachstanu na początku XX wieku. Przeżyli tam wiele trudności i ciężkich chwil. Po licznych staraniach, mojej mamie udało się przyjechać do Polski. To właśnie tutaj, w Elblągu, urodziłam się ja i tu chodziłam do pierwszych klas szkoły podstawowej. W 2013 r. z powodów rodzinnych wyjechałam wraz z mamą i młodszym bratem Wiktorem z powrotem do Kazachstanu. Tam aktywnie uczestniczyłam w uroczystościach i spotkaniach Stowarzyszenia Polaków Obwodu Akmolińskiego. Teraz powróciłam do Polski, aby uczyć się w gimnazjum przy Kolegium św. Stanisława Kostki.

Mimo, iż moja rodzina przeniosła się do tak dalekiego kraju, to uczucie, że to właśnie Polska jest naszą Ojczyzną, nigdy nie wygasło. Właśnie dlatego postanowiłam wyjechać po 3 latach z Kazachstanu.

Interesuję się muzyką – gram na gitarze i śpiewam. Gdy mam chwilę wolnego czasu, to czytam książki i rysuje. Lubię pomagać innym np. w odrabianiu lekcji. Jestem aktywna i zaangażowana. Świetnie odnajduję się przy organizacji różnego rodzaju wydarzeń szkolnych. Jeszcze nie jestem pewna, kim chcę zostać w przyszłości. Myślę o zawodzie architekta, dlatego, że architekci mogą tworzyć coś nowego.

Tatianą opiekują się: Pani Patrycja, Pan Jakub, Pan Tadeusz i Pan Konrad zapewniając 790 zł wsparcia. Do pełnego Mecenatu brakuje 210 zł.

ZOSTAŃ MECENASEM TATIANY
Możesz to zrobić poprzez poniższy formularz wpłat lub wpłacając bezpośrednio na konto:
NR KONTA: 86 1240 6175 1111 0010 4598 7860
Tytuł przelewu: Mecenat – Tatiana, Kokczetaw

Zostań mecenasem tego ucznia!

I dokonaj pierwszej wpłaty

Wybierz rodzaj mecenatu:

Dane kontaktowe:

* pola są wymagane.