84% wsparcia

Diana

Oszmiany na Białorusi

Opis ucznia:

Moi pradziadkowie mieszkali na terenie obecnej zachodniej Białorusi – terenie, który jeszcze do 1939 r. był częścią Polski. Mój pradziadek służył w Wojsku Polskim. Właśnie ze względu na to, po skończonej wojnie, gdy jego bracia przenieśli się do Polski, on nie mógł wrócić. Nie miał możliwości wyjazdu, gdyż w dokumentach figurowała informacja o tym, iż służył w Wojsku Polskim.

Byłam wychowywana w atmosferze miłości do Polski. W domu zawsze mówiło się po polsku i o Polsce. Wszyscy w rodzinie wspominali kraj z tęsknotą, nazywając go nie inaczej jak Ojczyzną. Dlatego postanowiłam przyjechać do Polski i tu się uczyć, a następnie studiować.

To jest też moja Ojczyzna. Chcę poznawać polską kulturę, historię i obyczaje.

Moją największą pasją jest gra na fortepianie, ale lubię również uprawiać sport, w szczególności koszykówkę i siatkówkę. W przyszłości chciałaby zostać ekonomistką, ponieważ świetnie radzę sobie z matematyką, którą lubię.

Dianą opiekuje się Pani Jadwiga, Pani Danuta, Pani Bogumiła, Pan Robert, Pan Grzegorz oraz Fundacja Alingua zapewniając 845 zł wsparcia. Do pełnego Mecenatu brakuje 155 zł.

ZOSTAŃ MECENASEM DIANY
Możesz to zrobić poprzez poniższy formularz wpłat lub wpłacając bezpośrednio na konto:
NR KONTA: 86 1240 6175 1111 0010 4598 7860
Tytuł przelewu: Mecenat – Diana, Oszmiany

Zostań mecenasem tego ucznia!

I dokonaj pierwszej wpłaty

Wybierz rodzaj mecenatu:

Dane kontaktowe:

* pola są wymagane.